Zapytaj eksperta

Newsletter

Sklep zdrowia

Powrót  

Jak działa La®Squalana?

 

Jak działa La®Squalana?

Każda z nas wie, iż najzdrowsze dla naszej skóry są substancje pozostające w nienaruszonej, naturalnej formie. Takie substancje gwarantują nam doskonałe, długotrwałe efekty, bez niebezpieczeństwa występowania skutków ubocznych (uczulenia, podrażnienia). Dokładnie taki jest SKWALAN - szlachetny lipid naszej skóry, który MARINEX INTERNATIONAL w opatentowanej formule zamknął w buteleczce La®Squalana.

Skwalan (nasycony skwalen do stosowania zewnętrznego) to genetycznie niezbędna, strukturalna substancja skóry. Jeden z najsilniejszych i najbardziej potrzebnych skórze lipidów. Po 25 roku życia zaczyna w skórze dramatycznie ubywać skwalenu i rozpoczyna się starzenie skóry.

La®Squalana to 50ml skwalanu o czystości 99,5%.

 

 

Naturalna rewitalizacja

Skóra każdej z nas potrzebuje naturalnej rewitalizacji! 

La®Squalana wnikając głęboko w struktury skóry wiąże substancje budulcowe co w efekcie przywraca naturalne nawilżenie skóry, a to właśnie ono jest niezbędne dla jej zdrowia, piękna i pełni blasku.

Niewątpliwą zaletą La®Squalany jest to, iż można ją stosować niezależnie od rodzaju skóry jak i stopnia jej wrażliwości. Doskonale nadaje się dla dzieci, kobiet i mężczyzn. U mężczyzn stosowana po goleniu przywraca naturalny płaszcz lipidowy.

 
lasqualana skóra młodość piękno

Naturalna rewitalizacja

La®Squalana to nie tylko pielęgnacja, to znacznie więcej - odnowa struktur skóry:

  • głęboko nawilża i dotlenia skórę przywracając jej naturalny blask,
  • zapobiega i likwiduje przebarwienia, blizny trądzikowe,
  • z wyjątkową zdolnością zwiększa tempo, głębokość i stopień wnikania w warstwy skóry środków działających miejscowo (kremów, składników maści leczniczych itp.),
  • przedłuża działanie witamin A i E oraz koenzymu Q10,
  • pomaga w tworzeniu witaminy D i hormonów skóry,
  • zwiększa efekty działania kolagenu i mikroelementów,
  • zmniejsza szkodliwe działanie promieni UVA+UVB,
  • goi poparzenia słoneczne i podrażnienia.
 

Podejmij działanie

Kolejne badania naukowe udowadniają, iż ludzki organizm to lek doskonały. Naszym zadaniem jest wyłącznie dostarczanie mu odpowiednich substancji, tak by mógł doskonale funkcjonować - skuteczność tkwi w naszej wiedzy.

Dlatego chcielibyśmy podjąć z Tobą dialog na temat zdrowia, podyskutować i poznać Twoje zdanie - zarówno wtedy, kiedy się z nami zgadzasz, jak i wtedy, kiedy Twoje zdanie się różni. Każdy z komentarzy weźmie udział w losowaniu preparatów, które otrzymasz od nas w prezencie.

Pamiętaj, iż tyko regularne wpisy pozwolą Ci na śledzenie wszystkich zmian, jakie zajdą w Twoim organizmie. Abyś mógł wyciągać wnioski ze swoich wpisów każdy z nich powinien stanowić podsumowanie Twojego miesięcznego stanu zdrowia.

 

TAK

Cieszymy się, że po zapoznaniu się z tą prezentacją podejmujesz postanowienie i chcesz naukowo budować zdrowie. Za chwilę zamówisz preparat ale jeżeli możesz napisz prosimy, co Cię przekonało do stosowania BioMarine®. naciśnij button TAK.

NIE

Jeżeli jednak nadal nie udało nam się Ciebie przekonać, wciąż brakuje Ci motywacji, lub masz zupełnie odrębne zdanie od naszego - prosimy podziel się z nami swoimi wątpliwościami i naciśnij na button NIE.

Komentarze

Brak komentarzy do tego artykułu.
Podejmij działanie - dodaj komentarz »

odpornosc specjalista ekspert zdrowie serce uklad krazenia

DZIAŁ NAUKOWY TWORZĄ:

  • Fizjolog, dr n. biol. Joanna Zielińska-Tomaszewska - Kierownik Działu Nauki, Badań i Rozwoju
  • Fizjolog, dietetyk mgr Konrad Tomaszewski

Kontakt telefoniczny codziennie w godz. 07.00-14.00
tel.: 42 680 03 33
e-mail: dzial.naukowy@marinex.com.pl

DZIAŁ PRZEDSTAWICIELSKI TWORZĄ:

Wykonanie TOP-DOG | Kup La®Squalanę | Polityka prywatności - RODO | Definicje wyrazów | Materiały do pobrania | Kontakt